СУЧАСНА СТОМАТОЛОГІЯ - MEDEX-STOM!

Стоматологія «medex-stom» -  де ви можете отримати весь спектр послуг - безкоштовні консультації та призначення плану лікування, профілактичний огляд, сучасне лікування зубів і періодонта. Ми пропонуємо допомогу кваліфікованих стоматологів, доступну кожному клієнту. У нас постійно діють акції та знижки.

Стоматологія «medex-stom» підходить як дорослим так і дітям. Ідеальна для тих, хто бажає лікуватися якісно і за розумною ціною.

На базі medex-stom працює команда кваліфікованих лікарів-стоматологів, які завжди готові з особливою увагою підійти до вирішення будь-якої проблеми. Талант кожного окремого спеціаліста і загальний рівень професіоналізму нашого колективу, гарантують найвищу якість надаваних послуг і комфорт пацієнта на всіх етапах лікування в «medex-stom».

«Medex-stom» це такок високоякісне лікування зубів. Ми практикуємо сучасне лазерне лікування зубів, в тому числі лазерне лікування ясен, лазерну імплантацію і лазерне відбілювання зубів. Використання лазерних технологій є одним з пріоритетних напрямків, це надійний і безпечний метод лікування, котрий має широке застосування і високу ефективність.