ОРТОПЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ!

Кожна людина, рано чи пізно, стикається з проблемою пошкодження зубів і зубних рядів. Різні внутрішні захворювання і негативний вплив зовнішніх факторів сильно позначаються на стані наших зубів, що в результаті і проводить до дуже неприємних проблем. У такій ситуації головним питанням стає, а як же зберегти Ортопедична стоматологіянапівзруйнований зуб, безперервність зубного ряду і повернути колишню функціональність зубощелепної системи?

Відповіді на поставлене питання та шляхи вирішення даної проблеми можна знайти лише в кабінеті такого лікаря, як стоматолог-ортопед. Саме ортопедична стоматологія займається діагностикою, профілактикою та лікуванням дефектів зубів і зубних рядів, а також є важливою складовою частиною в комплексному лікуванні захворювань тканин пародонта, скронево-нижньощелепного суглоба, зубощелепного апарату.

Фахівці  «Medex-Stom» мають багаторічний досвід роботи у сфері ортопедії і зможуть вирішити будь-яку проблему, незалежно від її складності та віку пацієнта. Після професійної діагностики, ми розробляємо індивідуальний план лікування, в якому враховуються всі особливості проблеми та побажання пацієнта.

В рамках ортопедичного лікування ми пропонуємо послуги:

►         знімного протезування;

►       незнімного протезування;

►        встановлення коронок з використанням сучасних матеріалів;

►        встановлення на поверхні зуба керамічних пластинок - вінірів.

Фахівці  «Medex-Stom» проводять індивідуальні консультації і підбирають для кожного клієнта оптимальний варіант вирішення проблеми. Ми також надаємо кожному пацієнту інформацію про правильний догляд за протезами, коронками або вінірами, для того, що б максимально довго могли насолоджуватися якістю наших послуг і насолоджувалися вільним, наповненим посмішками життям.

Протезування - друге життя для вашої посмішки:

Сучасна стоматологія пропонує легкі, непомітні і зручні у використанні знімні зубні протези. Використання сучасних матеріалів дозволило зробити їх максимально комфортними і здатними повністю повторити природну формуясь вид зубного ряду. З таким протезом ви в будь-якому віці зможете отримувати задоволення від життя, насолоджуватися улюбленими продуктами харчування, дарувати посмішку своїм рідним і близьким, а також без проблем спілкуватися з оточуючими людьми.

Незнімне протезування передбачає всі види протезів, які пацієнт не зніматиме самостійно, без візиту до фахівця. Незнімний протез дозволяє відновити втрачені функції і на довгий час забути про проблему. Після виконання процедури від пацієнта не потрібно ніякого особливого догляду за зубами і протезами - тільки дотримання звичайної гігієни порожнини рота.

Використовувані сьогодні матеріали дозволяють отримати протези, ідентичні за формою і кольором з природними зубами.

Найпопулярнішим видом протезування, завжди була і залишається, коронка. Використання металокераміки, а також більш вдосконаленої безметаллової кераміки, гарантують отримання якісних коронок, які забезпечать здоров'я і красу ваших зубів на дуже довгий час. Прекрасний естетичний ефект і надійність виробів повернуть вашим зубам природний вигляд і дозволять вашій посмішці засяяти з новою силою.

У разі незначних пошкоджень поверхні зуба хорошим вирішенням проблеми стануть вініри. Процедура полягає в кріпленні на поверхні зуба тонких і прозорих керамічних пластинок, які значно поліпшують зовнішній вигляд зубів і роблять вашу усмішку просто ідеальною...

~ Medex-Stom ~

Картинки по запросу значок телефон  +38 (096) - 888-88-09