ОРТОПЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ!

Кожна людина, рано чи пізно, стикається з проблемою пошкодження зубів і зубних рядів. Різні внутрішні захворювання і негативний вплив зовнішніх факторів сильно позначаються на стані наших зубів, що в результаті і приводить до дуже неприємних проблем. У такій ситуації головним питанням стає, а як же Ортопедична стоматологіязберегти напівзруйнований зуб, безперервність зубного ряду і повернути колишню функціональність зубощелепної системи?

Відповіді на поставлене питання та шляхи вирішення даної проблеми можна знайти лише в кабінеті такого лікаря, як стоматолог-ортопед. Саме ортопедична стоматологія займається діагностикою, профілактикою та лікуванням дефектів зубів і зубних рядів, а також є важливою складовою частиною в комплексному лікуванні захворювань тканин пародонта, скронево-нижньощелепного суглоба, зубощелепного апарату.

У  «Medex-Stom» проводять індивідуальні консультації і підбирають для кожного клієнта оптимальний варіант вирішення проблеми. Ми також надаємо кожному пацієнту інформацію про правильний догляд за протезами та коронками, для того, що б максимально довго могли насолоджуватися якістю наших послуг і насолоджувалися вільним, наповненим посмішками життям.

В рамках ортопедичного лікування ми пропонуємо послуги знімного та незнімного протезування:

Знімне протезування пропонує легкі, непомітні і зручні у використанні знімні зубні протези. Використання сучасних матеріалів дозволило зробити їх максимально комфортними і здатними повністю повторити природну форму і вид зубного ряду. З таким протезом ви в будь-якому віці зможете отримувати задоволення від життя, насолоджуватися улюбленими продуктами харчування, дарувати посмішку своїм рідним і близьким, а також без проблем спілкуватися з оточуючими людьми.

Незнімне протезування передбачає всі види протезів, які пацієнт не зніматиме самостійно, без візиту до фахівця. Незнімний протез дозволяє відновити втрачені функції і на довгий час забути про проблему. Після виконання процедури від пацієнта не потрібно ніякого особливого догляду за зубами і протезами - тільки дотримання звичайної гігієни порожнини рота.

Найпопулярнішим видом протезування, завжди була і залишається, коронка. Використання металокераміки, та безметаллевої кераміки, гарантує отримання якісних коронок, які забезпечать здоров'я і красу ваших зубів на дуже довгий час. Прекрасний естетичний ефект і надійність виробів повернуть вашим зубам природний вигляд і дозволять вашій посмішці засяяти з новою силою.

~ Medex-Stom ~

Картинки по запросу значок телефон  +38 (096) - 888-88-09