ПАРОДОНТОЛОГІЯ!

   Пародонтологіяце один з напрямків стоматології, що включає різні методи лікування  пародонту кісткової тканини і ясен, від якого страждають не тільки дорослі, а й діти.

За статистикою, захворювання пародонту виникають у 98% дорослих у віці 25-45 років. У той же час 80% дітей страждають від захворювань ясен. Причина таких високих показників досить банальна - недотримання правил особистої гігієни, неправильне харчування і ігнорування необхідних профілактичних   заходів.

В рамках успішного лікування ми пропонуємо:  
   - лікування пародонтиту, стоматиту, гінгівіту, та пародонтозу.   


Завдяки використанню новітніх технологій та досвіду, «Medex-Stom» проводить лікування пародонту будь-якої складності. Ми пропонуємо цілий комплекс процедур для лікування і профілактики пародонта, в тому числі медикаментозну і лазерну обробку пародонтальної кишені, діатермокоагуляцію ясен, шинування зубів і багато іншого. 
 

«Medex-Stom» розробляє для кожного окремого випадку індивідуальну програму лікування, стежачи за станом пацієнта на кожному етапі, завдяки чому ми можемо гарантувати досягнення максимально якісного і довгострокового результату.

Гінгівіт - запальне захворювання тканини ясен, що протікає в гострій або хронічній формі. Зазвичай захворювання викликається мікробною флорою порожнини рота. До зриву захисних механізмів організму призводять такі фактори, як куріння, механічні травми ясен, надто гаряча або холодна їжа і вода, хімічні речовини, часті і тривалі стреси. У результаті - в тканинах ясен виникає процес запалення. 


Пародонтит - це запальний процес в тканинах навколо зуба, при якому настає руйнування його опорного апарату, інфекція потрапляє в простір між зубом і яснами і починає руйнувати зв'язку кореня зуба з кісткою. 
Пародонтит може розвиватися після запалення ясен гінгівіту або іншого захворювання пародонтозу. 


Пародонтоз - зміщення ясенної тканини від поверхні зуба, оголення шийки зуба, зниження його стійкості та атрофія ясен. Причинами появи цього захворювання є проблеми в загальному стані організму. Саме тому пародонтоз вважається не локальним захворюванням, що зачіпає ділянку ротової порожнини, а хворобою всього організму.

~ Medex-Stom ~


Картинки по запросу значок телефон  +38 (096) - 888-88-09