ОРТОДОНТІЯ!

Деформація зубів і неправильний прикус сьогодні турбують як дітей, так і дорослих. Красиві рівні зуби - це, без сумнівів, основний елемент нашого способу, який допоможе виробити прекрасне враження і сподобатися будь-якого співрозмовника. Кривизна зубів, навпаки, змушує нас соромитися своєї посмішки і значно ускладнює свободу спілкування з людьми.металлические системы брекетов

 «Medex-Stom» допоможе вам виправити дефекти прикусу і повернути природну красу вашої посмішки. Різні системи брекетів дозволяють добитися ідеального результату навіть в достатньо дорослому віці і гарантують повне вирівнювання зубів без зворотного деформування.

Позбутися проблеми допоможуть:

►       металеві брекети;

►       керамічні брекети;

 ►        сапфірові брекети;

Подаруйте світу усмішку, і він неодмінно посміхнеться вам! 

Більшість з нас в дитинстві стикалися з проблемою неправильного прикусу. Причини цього можуть бути найрізноманітніші: від генетичної схильності до випадково отриманих травм, але результат практично завжди однаковий - криві зуби і розвиток, пов'язаних з цим, комплексів. Багатьох батьки змушували ходити до стоматолога і рівняти зубний ряд за допомогою незручних пластинок, а багато хто думав, що все пройде само, і тепер соромляться посміхатися на фотографіях.

Сьогодні існує кілька видів сучасних брекет-систем які в будь-якому віці дозволять повернути красу вашої посмішки. Вони розрізняються за своєю ціною, матеріалом і методикою зв'язування дуги з брекетами. Виходячи з індивідуальних переваг пацієнта, наші фахівці підберуть ідеальну систему брекетів, яка допоможе швидко і якісно виправити вашу проблему.

Найпоширенішим і економним варіантом є металеві системи брекетів:

Широкий асортимент різних варіантів металевих брекет-систем робить їх привабливими як для пацієнтів, так і для лікарів. Зовнішній вигляд сучасних металевих брекетів сильно змінився - сьогодні вони стали набагато менші, і можуть мати різну форму. Але головною їх перевагою перед іншими видами - це мінімальна сила тертя між пазом і дугою, від величини якої багато в чому залежить тривалість усього лікування. Для виготовлення їх застосовуються нержавіюча сталь, титан або сплав нікелю й титану. Для більш естетичного вигляду, металеві брекети можуть бути доповнені кольоровими лігатурами або виконані у формі різних фігур.

Другими за популярністю є пластикові брекет-системи. Їх зовнішній вигляд більш естетичний, в порівняння з металевими, але, оскільки пластик недостатньо міцний матеріал для потреб ортодонтії, в конструкції такої системи використовується металевий паз. Крім цього, пластик має властивість забарвлюватися під впливом харчових барвників, що містяться в продуктах, а також є досить крихким матеріалом. Тим не менш, пластикові брекети можуть мати різноманітні кольори і форми, завдяки чому вони широко використовуються, особливо в дитячій ортодонтії.

До більш міцних систем відносяться керамічні та сапфірові брекети:

Кераміка виглядає дуже естетично: її колір зазвичай збігається з кольором зубів, що дозволяє зробити брекети практично непомітними для оточуючих. Єдиною проблемою керамічних брекет-систем є більш високе тертя між дугою і пазом брекета, що може збільшити тривалість лікування. Для вирішення цієї проблеми деякі виробники впроваджують у конструкцію металевий паз.

~ Medex-Stom ~

Картинки по запросу значок телефон  +38 (096) - 888-88-09