ОРТОДОНТІЯ!

Деформація зубів і неправильний прикус сьогодні турбують як дітей, так і дорослих. Красиві рівні зуби - це, без сумнівів, основний елемент нашого способу, який допоможе виробити прекрасне враження і сподобатися будь-якого співрозмовника. Кривизна зубів, навпаки, змушує нас соромитися своєї посмішки і значно ускладнює свободу спілкування з людьми.металлические системы брекетов

 «Medex-Stom» допоможе вам виправити дефекти прикусу і повернути природну красу вашої посмішки. Різні системи брекетів дозволяють добитися ідеального результату навіть в достатньо дорослому віці і гарантують повне вирівнювання зубів без зворотного деформування.

Подаруйте світу посмішку, і він неодмінно посміхнеться вам! 

Більшість з нас в дитинстві стикалися з проблемою неправильного прикусу. Причини цього можуть бути найрізноманітніші: від генетичної схильності до випадково отриманих травм, але результат практично завжди однаковий - криві зуби і розвиток, пов'язаних з цим, комплексів.

Сьогодні існує кілька видів сучасних брекет-систем які в будь-якому віці дозволять повернути красу вашої посмішки. Вони розрізняються за своєю ціною, матеріалом і методикою зв'язування дуги з брекетами. Виходячи з індивідуальних переваг пацієнта, наші фахівці підберуть ідеальну систему брекетів, яка допоможе швидко і якісно виправити вашу проблему.

Найпоширенішим  варіантом є металеві, керамічні та сапфірові системи брекетів:

Широкий асортимент  металевих брекет-систем робить їх привабливими як для пацієнтів, так і для лікарів. Зовнішній вигляд сучасних металевих брекетів сильно змінився - сьогодні вони стали набагато менші, і можуть мати різну форму. Але головною їх перевагою перед іншими видами - це мінімальна сила тертя між пазом і дугою, від величини якої багато в чому залежить тривалість усього лікування. 

Пластикові брекет-системи. Їх зовнішній вигляд більш естетичний, в порівняння з металевими, але, оскільки пластик недостатньо міцний матеріал для потреб ортодонтії, в конструкції такої системи використовується металевий паз. Крім цього, пластик має властивість забарвлюватися, а також є досить крихким матеріалом.

Керамчні чи сапфірові брекети виглядають дуже естетично: її колір зазвичай збігається з кольором зубів, що дозволяє зробити брекети практично непомітними для оточуючих. Єдиною проблемою керамічних брекет-систем є більш високе тертя між дугою і пазом брекета, що може збільшити тривалість лікування.

~ Medex-Stom ~

Картинки по запросу значок телефон  +38 (096) - 888-88-09