ТЕРАПЕВТИЧНА - СТОМАТОЛОГІЯ! 

«Medex-Stom» надає послуги терапевтичної стоматології, які допоможуть вам запобігти розвитку захворювань і насолоджуватися життям без зубного болю.Терапевтическая стоматология

В рамках терапевтичного лікування, ми надаємо послуги:

  • лікування каріозних пошкоджень;
  • механічної, ультразвукової та лазерної обробки кореневого каналу;
  • пломбування кореневих каналів з використанням склоіномірного матеріалу і різних високоякісних нанокомпозитних цементів та нанокомпонентів.

Навіть якщо зараз така проблема вас не турбує, не варто забувати, що зуби з віком руйнуються і при неправильному догляді відновити їх можна тільки за допомогою дорогих процедур. Створіть для себе гарну звичку раз на півроку відвідувати стоматолога для профілактичного огляду, і ви ніколи не дізнаєтеся, що таке зубний біль.

Реставрація зубів  прямим і непрямим способом:

Наші зуби щодня, з року в рік, виконують свою роботу, допомагаючи травленню і формуючи правильність нашої мови. 

Подбавши про здоров'я, не варто забувати і про зовнішній вигляд ваших зубів. Що б ваша усмішка засяяла красою і здоров'ям, у «Medex-Stom» надають послуги художньої реставрації зубів прямим і непрямим способом. Ручна реставрація дозволяє максимально повторити природну форму зуба і гарантує ідеальний зовнішній вигляд передньої частини зубів.

Пряма реставрація зубів проводиться прямо в порожнині рота пацієнта. В якості реставраційних матеріалів застосовуються пломбувальні матеріали світлового затвердіння останніх поколінь. З їх допомогою стоматолог може підібрати колір зуба так, щоб він не відрізнявся від інших і відтворити природну світлопроникність. 

Непряма реставрація вважається найбільш якісною завдяки тому, що на лабораторному етапі технік абсолютно точно підбирає форму реставраційного матеріалу, прораховуючи, як він буде поєднуватися з рідними зубами і тканинами пацієнта так, щоб та була максимально схожа на справжню. 

~ Medex-Stom ~

Картинки по запросу значок телефон  +38 (096) - 888-88-09