ТЕРАПЕВТИЧНА - СТОМАТОЛОГІЯ! 

«Medex-Stom» надає послуги терапевтичної стоматології, які допоможуть вам запобігти розвитку захворювань і насолоджуватися життям без зубного болю.Терапевтическая стоматология

В рамках терапевтичного лікування, ми надаємо послуги:

 • лікування каріозних пошкоджень;
 • механічної, ультразвукової та лазерної обробки кореневого каналу;
 • пломбування кореневих каналів з використанням склоіномірного матеріалу і різних високоякісних нанокомпозитних цементів та нанокомпонентів.

Навіть якщо зараз така проблема вас не турбує, не варто забувати, що зуби з віком руйнуються і при неправильному догляді відновити їх можна тільки за допомогою дорогих процедур. Створіть для себе гарну звичку раз на півроку відвідувати стоматолога для профілактичного огляду, і ви ніколи не дізнаєтеся, що таке зубний біль.

Як і будь-які інші, терапевтичні процедури в  «Medex-Stom» абсолютно безболісні. Використання сучасної техніки і якісних знеболюючих препаратів дозволять вам комфортно себе почувати під час процедури, а після неї ви з легкість зможете зайнятися своїми справами, не відчуваючи післядії і побічних ефектів.

Своєчасне лікування позбавить Вас від зубного болю:

Наші зуби щодня, з року в рік, виконують свою роботу, допомагаючи травленню і формуючи правильність нашої мови. А як би було сіро і нудно в світі, якби ми не могли дарувати один одному наші прекрасні сяючі посмішки?

Подбавши про здоров'я, не варто забувати і про зовнішній вигляд ваших зубів. Що б ваша усмішка засяяла красою і здоров'ям, фахівці нашої клініки надають послуги естетичної стоматології, які включають:

 • художня реставрація з анатомічним
 • відновленням форми зуба;
 • традиційне і лазерне відбілювання;
 • накладка вінірів;
 • прикраса зубів.

Ручна реставрація дозволяє максимально повторити природну форму зуба і гарантує ідеальний зовнішній вигляд передньої частини зубів.

Реставрація зубів може відбуватися прямим і непрямим способом:

Пряма реставрація зубів проводиться прямо в порожнині рота пацієнта. В якості реставраційних матеріалів застосовуються пломбувальні матеріали світлового затвердіння (геліокомпозиту, фотокомпозити) останніх поколінь. З їх допомогою стоматолог може підібрати не тільки колір зуба так, щоб він не відрізнявся від інших, але і відтворити природну світлопроникність. Остання розробка, значно полегшує перераховані вище завдання, - це нанокомпозитні пломбувальні матеріали, що володіють "ефектом хамелеона". Такі матеріали здатні точно імітувати оптичні властивості тканин зуба.

Непряма реставрація зубів проводиться в три етапи:

 • підготовка зубів, зняття зліпка;
 • виготовлення в лабораторії вкладок, накладок, вінірів, безметаллових коронок і т.п. за допомогою реставраційних матеріалів;
 • фіксація готового матеріалу на зубі.

Непряма реставрація вважається найбільш якісною завдяки тому, що на лабораторному етапі технік абсолютно точно підбирає форму реставраційного матеріалу, прораховуючи, як він буде поєднуватися з рідними зубами і тканинами пацієнта. Він як скульптор, тонко і ретельно ліпить із штучних матеріалів частину зуба, так щоб та була максимально схожа на справжню. Самі матеріали, безумовно, також дуже важливі.
З тих пір, як люди стали замислюватися не тільки про відновлення функціональності зубів, але і про естетику. Методологія реставрації постійно розвивається. Сучасні матеріали і технології застосовуються і на етапі планування, і на етапі проведення лікування, що забезпечує приголомшливий художній результат...

~ Medex-Stom ~

Картинки по запросу значок телефон  +38 (096) - 888-88-09