ХІРУРГІЧНА СТОМАТОЛОГІЯ! 

 «Medex-Stom» надає різні послуги в сфері хірургії, які, в першу чергу, спрямовані на збереження зуба і його відновлення. Використання сучасних технологій і професіоналізм нашої команди дозволяють Видалення зуба мудростізробити будь-яку, навіть саму складну процедуру, комфортною і максимально безболісною для будь-якого пацієнта.

ХІРУРГІЯ ДЛЯ ДОРОСЛИХ:

Хірургічні операції проводяться в тих випадках, коли звичайне лікування стає безсилим. Але видалення зуба не завжди є необхідним, в більшості випадків достатньо видалити лише його пошкоджену частину. Для профілактики та усунення захворювань фахівці нашої клініки проводять ряд операцій дозволяють зберегти зуб.

До таких належить:

  • видалення частини зуба з коренем;
  • видалення кісти над верхівкою кореня;
  • часткове видалення інфікованого кореня.

Повне видалення зуба відбувається лише в тому випадку, якщо він абсолютно не підлягає відновленню і його присутність значно погіршує загальний стан організму.

«Medex-Stom» проводить:

  • видалення корінних зубів різної складності;
  • безболісне видалення зуба мудрості.

Всі процедури проходять з використанням місцевої або загальної анестезії і займають не більше 20 хвилин часу. Використовувані для знеболювання препарати мають всі необхідні сертифікати та відповідають європейським стандартам якості.

Хірургія забезпечить вашим зубам «друге життя» або позбавить від проблеми назавжди!

Тільки одне слово «хірургія» вже здатне викликати у багатьох людей страх і неприємні відчуття. А поєднання «стоматологічна хірургія» може викликати паніку навіть у представників сильної статі.

Ми всі з дитинства пам'ятаємо страшну хірургічну операцію з видалення зубів, яка змусила нас боятися стоматологів і до останнього відкладати похід в клініку. Але це в минулому!

На всіх етапах лікарі нашої клініки стежать за станом здоров'я пацієнта і розробляють індивідуальний план лікування для кожного окремого випадку. Також ми забезпечуємо уважний післяопераційний догляд, для запобігання ускладнень і гарантуємо максимальну безпеку вашого здоров'я.

ХІРУРГІЧНА СТОМАТОЛОГІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ:

В рамках хірургічної стоматології  «Medex-Stom» проводить операції з усунення дефектів щелепно-лицьової області діткам з 2-х місячного віку. Пластика вуздечок губ і язика в ранньому віці дозволяє сформувати у дитини правильний прикус, що в майбутньому забезпечить нормальний розвиток мовлення, правильність посмішки і відсутність неприємних захворювань

Видалення молочних зубів також доводиться переживати кожній дитині, і фахівці нашої клініки постараються зробити цей момент максимально безболісним.

У разі складних дитячих операцій ми використовуємо спеціальний інгаляційний метод анестезії. Дитина просто вдихає знеболюючі речовини без застосування страшного і хворобливого уколу.

~ Medex-Stom ~

Картинки по запросу значок телефон  +38 (096) - 888-88-09