ІМПЛАНТОЛОГІЯ!

Імплантологія сьогодні є справжнім порятунком для людей, які, в силу різних обставин, зіткнулися з проблемою втрати власних зубів. Стрімко розвиваючись в останні роки, використання внутрішньокісткових зубних імплантів стало дуже популярним і вже подарувало тисячам людей можливість повноцінного, повного посмішок життя.Встановлення імплантантів

Встановлення імпланта являють собою процедуру введення чужорідного тіла в кістку пацієнта. Тому дуже важливо, що б конструкція без відторгнень прижилася і довго служила людині, не створюючи додаткового дискомфорту. Даний вид роботи дуже складний і, безумовно, головними тут є досвід лікарів, детальна діагностика проблеми і наявність якісних інструментів.

У «Medex-Stom» використовуються як класичні, так і нові, одномоментні методи імплантації.

Встановлення імпланта проходить у кілька етапів:

  1. Загальна оцінка стану організму.
  2. Підготовка порожнини рота до майбутньої операції.
  3. Безпосередньо встановлення імпланта.
  4. Встановлення абатменту (спеціальний елемент для подальшого кріплення на ньому протеза).
  5. Зняття зліпка з обох щелеп для виготовлення протеза.

На кожному етапі наші лікарі пильно стежать за станом пацієнта і розробляють індивідуальний план лікування для кожного окремого випадку. У нашому арсеналі налічується близько 10 сучасних систем імплантів від світових виробників, що дозволяють з особливою увагою підійти до вирішення проблеми кожного пацієнта.

Імплантація зубів в «Medex-Stom» як правило означає 1-2 системи імплантів які використовують для роботи з усіма пацієнтами. Це обумовлено тим фактом, що кожна система передбачає наявність унікального набору інструментів і професійних умінь, що вимагає від клініки додаткових витрат і навчання персоналу. Такий підхід є дуже економним і дозволяє лікарю ідеально вивчити дану йому 1 або 2 системи. Але мала кількість систем імплантів не дає можливості вибору для пацієнта і не гарантує успіху операції.

Фахівці «Medex-Stom» використовують у своїй роботі систем імплантів від відомих зарубіжних виробників:

►         Імпланти Alpha Dent (Ізраїль)

►       INNO (Корея)

►      Bredent (Німеччина)

Звернувшись до нас за допомогою, ви отримаєте кваліфіковану консультацію і професійну оцінку стану ваших зубів. Після детальної діагностики наші фахівці розроблять індивідуальний план лікування і підберуть найбільш оптимальну систему імплантів.

Весь використовуваний нами інструментарій має відповідну світовій практиці сертифікацію і повністю безпечний у використанні. Ми гарантуємо високу якість наших послуг, після яких ви знову будете почувати себе комфортно і впевнено в будь-якій ситуації.

~ Medex-Stom ~

Картинки по запросу значок телефон  +38 (096) - 888-88-09