ІМПЛАНТОЛОГІЯ!

Імплантологія сьогодні є справжнім порятунком для людей, які, в силу різних обставин, зіткнулися з проблемою втрати власних зубів. Стрімко розвиваючись в останні роки, використання внутрішньокісткових зубних імплантів стало дуже популярним і вже подарувало тисячам людей можливість повноцінної  посмішки життя.Встановлення імплантантів

Встановлення імпланта являє собою процедуру введення чужорідного тіла в кістку пацієнта. Тому дуже важливо, що б конструкція без відторгнень прижилася і довго служила людині, не створюючи додаткового дискомфорту. Даний вид роботи дуже складний і, безумовно, головними тут є досвід лікарів, детальна діагностика проблеми і наявність якісних інструментів.

У «Medex-Stom» використовуються як класичні, так і нові, одномоментні методи імплантації.

На кожному етапі наші лікарі пильно стежать за станом пацієнта і розробляють індивідуальний план лікування для кожного окремого випадку. У нашому арсеналі налічується близько 10 сучасних систем імплантів від світових виробників, що дозволяють з особливою увагою підійти до вирішення проблеми кожного пацієнта.

Імплантація зубів в «Medex-Stom» як правило означає 1-10 систем імплантів які використовують для роботи з усіма пацієнтами. Це обумовлено тим фактом, що кожна система передбачає наявність унікального набору інструментів і професійних умінь, що вимагає додаткових витрат і навчання персоналу. Такий підхід є дуже ефективним і дозволяє лікарю ідеально вивчити дану йому систему.

Звернувшись до нас за допомогою, ви отримаєте кваліфіковану консультацію і професійну оцінку стану ваших зубів. Після детальної діагностики наші фахівці розроблять індивідуальний план лікування і підберуть найбільш оптимальну систему імплантів.

Весь використовуваний нами інструментарій має відповідну світовій практиці сертифікацію і повністю безпечний у використанні. Ми гарантуємо високу якість наших послуг, після яких ви знову будете почувати себе комфортно і впевнено в будь-якій ситуації.

~ Medex-Stom ~

Картинки по запросу значок телефон  +38 (096) - 888-88-09