ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНА!

У сучасному світі дуже важливо мати красивий і доглянутий зовнішній вигляд, адже ніхто з першого погляду не закохується в наш багатий внутрішній світ. Проте ви з легкістю зможете закохати в себе кого завгодно, якщо посміхнетеся білосніжно-гарною посмішкою.

 «Medex-Stom» надає якісні стоматологічні послуги, серед яких і професійна гігієна порожнини рота. Дана процедура вже давно стала абсолютно безболісною і комфортною для пацієнта, що приносить в результаті тільки приємні відчуття.

Подбайте про красу і здоров'є ваших зубів, адже білосніжна посмішка - ваша найкраща візитна картка!

Швидкий ритм життя, шкідливі звички, куріння, кава, харчові барвники - все це негативно позначається на красу і здоров'я наших зубів. В результаті неприємна жовтизна емалі і постійна відсутність свіжості дихання змушують нас комплексувати і все рідше посміхатися навколишнього світу. Ми допоможем зберегти здоров'я ваших зубів на довгі роки і наповнити життя красою білосніжної усмішки.

У своїй роботі  «Medex-Stom» використовують удосконалений профілактичний порошок Clinpro ™, який є більш ефективним і гарантує максимально бережливу чистку зубів.

Потрібно відзначити, що це не відбілювання зубів, а їх очищення, в результаті якої тільки поліпшується відтінок зубів і відновлює їх природний колір.

Для ідеальної білизни зубів «Medex-Stom» проводить традиційне і лазерне відбілювання:

Для запобігання подібних проблем, як альтернатива хімічним відбілювачів, сьогодні широко використовується відбілювання за допомогою лазерних технологій, яке є абсолютно безпечним і не порушує цілісність зубів. Така процедура дозволяє отримати природно білий відтінок зубів без пошкоджень емалі і зберегти їх красу на довгий час.На жаль, традиційні процедури мають ряд мінусів, головним з яких є використання складних хімічних відбілювачів. Даючи зубам ідеальну білизну, вони сильно ушкоджують емаль, що в результаті може призвести до її руйнування.

Також, для більш глибокого очищення та усунення твердих зубних відкладень ми використовуємо ультразвукову чистку, яка дозволяють швидко і з мінімальним ризиком досягти максимальної чистоти зубів.

~ Medex-Stom ~

Картинки по запросу значок телефон  +38 (096) - 888-88-09